• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У нашій школі традиційним стало проведення флеш-мобу присвяченого цьому дню. Учні старших класів 8 – 11 підготували вислови, слогани про здоровий спосіб життя, про шкідливість паління та алкоголю та за здорову націю. За допомогою долонь пофарбованих у кольори прапора вони створили символ здорової України. Учасники флеш-мобу були активними та проявляли власну ініціативу.

/Files/images/СНІД 1.jpg/Files/images/СНІД.jpg


Наші традиції

Традиційно вже котрий рік підряд у нашій школі проводиться осінній ярмарок, ось і цієї золотої осені учні нашої школи ярмаркували.

Фото


Красуня осені

Нещодавно у школі пройшов конкурс краси та грації «Красуня осені». У ньому прийняли участь дівчатка молодших класів. Вони показали свої таланти і у вишивці, і аплікації також у співах та хореографії. Усі дівчатка отримали нагороди за свої таланти.

/Files/images/Без імені.png


/Files/images/Без іменввв.jpg

/Files/images/Без іменіппп.jpg

/Files/images/Без іменіпппв.jpg

/Files/images/Без іменіпппвввв.jpg

Моя Україна - єдина країна

Традиційними є у нашій школі тижні України. Уцьому навчальному році такий тиждень пройшов під гаслом «Моя Україна – єдина країна», в рамках якого відбулися різноманітні свята: українського рушника, віночка і намиста, народної пісні, народних ігор. Азавершився тиждень колоритним осіннім ярмарком

/Files/images/Безымянный67890.jpg

/Files/images/Безымянн88888888ый.jpg/Files/images/Безымяппппппппппппнный.jpg/Files/images/ыйнннн.jpg/Files/images/янный.jpg

/Files/images/Безы.jpg/Files/images/Безыпппп.jpg

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Кiлькiсть переглядiв: 633

Коментарi