Раді вітати Вас на саті Карлівського ліцею №4!

/Files/images/acrqAdtv2hM.jpg

/Files/images/1614585789773.jpg

Шановні учні та батьки!

Доводимо до вашого відома, що освітній процес в Карлівському ліцеї #4 з 10 березня 2022 року для учнів 1-11 класів буде проводитися дистанційно.

З метою якісної організації освітнього процесу на період дистанційного навчання учителі ліцею згідно з розкладом будуть проводити уроки.
Усі класи будуть працювати на єдиній загальношкільній платформі Gsuite. Крім того вчителі будуть використовувати додаткові ресурси: відеоконференції ZOOM, месенджери VIBER, електронну пошту.
При проведенні уроків не менше 30% навчального часу буде організовуватися вчителями синхронно (в режимі онлайн), враховуючи вимоги Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України від 25.09 2020 р. №2205; Положення про дистанційну форму затвердженого наказом МОН від 08 вересня 2020 року № 1115.Зв’язок з батьками буде підтримуватися через VIBER, електронну пошту та телефонний зв’язок.

ГРАФІК РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ КАРЛІВСЬКОГО

ЛІЦЕЮ №4 ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

8.30-09.30
Підготовка та розміщення навчальних матеріалів на освітній платформі
09.30-13.00
Проведення уроків (з використанням обраної платформи та інструментів дистанційного навчання)
13.00-15.00
5-10-хвилинні онлайн-консультації (індивідуальні або в малих групах, перевірка творчих завдань, самостійної роботи тощо)
15.00

Рефлексія, підготовка до наступного робочого дня

ПОРАДИ БАТЬКАМ/Files/images/зно 2022.jpg

Нагадаємо, що з 1 листопада до 30 листопада 2021 року в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності».

Ініціатива реалізується проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національною платформою з цифрової грамотності.

У рамках цього проєкту школярам та вчителям пропонується зареєстуватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» https://lms.e-school.net.ua/.

Усі охочі можуть ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта» та переглянути один з освітніх серіалів, або ж пройти тест Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність) https://osvita.diia.gov.ua/digigram, що дасть можливість будь-якому громадянину перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат.

https://thedigital.gov.ua/projects/osvitaОГОЛОШЕННЯ


/Files/images/вісник обложка для банеру.jpg

Пам’ятка для учасників освітнього процесу

Алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога»

Якщо ви почули звуки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що тривають упродовж кількох хвилин, це означає попереджувальний сигнал — «Увага всім». Якщо лунає довгий сигнал сирени тривалістю до однієї хвилини, це означає — «Повітряна тривога».

Що робити, коли під час уроку ви почули такий сигнал?

Педагог має зупинити проведення уроку і спокійно повідомити: «Діти, лунає сигнал «Повітряна тривога. Попрошу вас одягтись, взяти евакуаційний рюкзачок, телефон, вимкнути заняття і терміново йти до найближчого укриття.Бережіть себе та своє життя!» Ще декілька порад: - покидаючи своє помешкання, не забудьте виконати доручення батьків (наприклад вимкніть електроживлення, перекрийте газ і воду, візміть із собою домашню тваринку)', - не забудьте зачинити вікна та замкнути двері; - заходьте до укриття організовано, без паніки; - залишайте укриття тільки після сигналу: «УВАГА!!! ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ!!!» Приєднуватися до уроків слід ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ТОГО, як офіційно надійде сигнал: «УВАГА!!! ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ!!!» та повідомлення у вашій класній групі Viber.

Поради батькам, кілька правил на випадок небезпечної ситуації:

1. Зберіть дитині евакуаційний рюкзачок на випадок сигналу «Повітряна тривога», який буде знаходитись у доступному видному місці біля виходу з дому; 2. Обговоріть з дитиною правила поведінки та план її дій у разі сигналу «Повітряна тривога»; 3. З дітьми старшого віку домовтесь про те, щоб за можливості перед виходом дитина перекрила воду, газ і вимкнула електроприлади, або робити це самому завчасно; 4. Покажіть місце укриття та найкоротший шлях до нього.Результат пошуку зображень за запитом "украинский центр оценивания качества образования"

Результат пошуку зображень за запитом "харьковский центр оценивания качества образования"

До уваги абітурієнтів 2022 року!


/Files/images/acrqAdtv2hM.jpg

Полтавська область Карлівський район вул.Коцюбинського 43

телефон (05346)2-21-72

e-mail school4_66@ukrnet.ua

Дякуємо EDUkIT за наш

Освіта в Україні - Освіта.ua

Інформація для учнів та батьків, що стосується збереження життя та здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини Номер Національної дитячої «гарячої» лінії – 116 111 (безкоштовно, анонімно та конфіденційно). Консультування в будні з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години проводять компетентні у дитячих питаннях психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи. Телефони довіри в місті Карлівка: Карлівський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 2-17-99. Інспектор ювенальної превенції Карлівського відділу поліції Хлівний Володимир Степанович 066-083-03-60.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031